Περιγραφή
Γνωρίστε το ThinkCentre All In One PC M90a και αυξήστε την παραγωγικότητά σας

2.780,00 €
Διαθέσιμο
Γνωρίστε το ThinkCentre All In One PC M90a και αυξήστε την παραγωγικότητά σας
| Audio Headset | Ναι |
|---|---|
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Slots Μνήμης | Two DDR5 SO-DIMM slots |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| USB 3.1 Type A | 1 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 2 |
| Web camera | Ναι |
| WiFi | WiFi 6E |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος κιλά | 8.96 |
| Διαστάσεις mm | 540 x 222 x 393 |
| Διάσταση οθόνης | 23.8'' |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M, Wi-Fi, BT |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Ηχεία | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 6GB |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 4050 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core7 |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος panel | IPS |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months Premier Support and 24 Months On Site -Response Next Business Day |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα nits | 250 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |

© 2026. Another project by adrenalize.gr